RUBASAM

DUYURU

11 Temmuz 2021 Pazar günü Bulgaristan Genel Seçimlerinde Türkiye’de açılacak sandıkların yerleri açıklandı. Türkiye’de 17 ilde 112 sandıkta oy kullanılacaktır.

Adana, Yüreğir ilçesi – Adana Balkan Türkleri Derneği
Ankara (Büyükelçilik)
Ankara, Pursaklar ilçesi – Ayyıldız İ.Ö.Okulu
Ankara, Sincan ilçesi – Tuna Üçer İlkokulu
Antalya, Muratpaşa ilçesi – Güvenlik İlköğretim Okulu
Balıkesir – Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi
Balıkesir, Bandırma ilçesi – Bandırma Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi
Bilecik – Malhun Hatun İlkokulu
Bursa (Konsolosluk)
Bursa, İnegöl ilçesi – (Yenice) Perihan Coşkun İlkokulu
Bursa, İnegöl ilçesi – Akhisar İlkokulu
Bursa, Karacabey ilçesi – Şehit Bahadır Tayfur İlkokulu
Bursa, Kestel ilçesi – Toplukonutlar İlkokulu Sandık 1
Bursa, Kestel ilçesi – Toplukonutlar İlkokulu Sandık 2
Bursa, Mustafa Kemal Paşa – Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Bursa, Nilüfer ilçesi – (Görükle) Ali Durmaz İlköğretim Okulu
Bursa, Nilüfer ilçesi – (Görükle) Hazinedaroğlu Özkan İlkokulu
Bursa, Nilüfer ilçesi – (Karaman) Cavit Çağlar Ortaokulu
Bursa, Nilüfer ilçesi – (Minareli Çavuş) Alara İlkokulu
Bursa, Nilüfer ilçesi – (Üçevler) Şehit Faik Gökçen İlkokulu
Bursa, Nilüfer ilçesi – (Yüzüncüyıl) Emir Koop İlkokulu
Bursa, Orhangazi ilçesi – Tuna İlköğretim Okulu
Bursa, Osmangazi ilçesi – (Altınova) Dr. Ayten Bozkaya İlkokulu
Bursa, Osmangazi ilçesi – (Bağlarbaşı) İnönü İlkokulu
Bursa, Osmangazi ilçesi – (Demirtaş) Gevher Sönmez İlkokulu
Bursa, Osmangazi ilçesi – (İstiklal) Şht. Bakımcı Onbaşı Tolga Taştan İlkokulu
Bursa, Osmangazi ilçesi – (Ovaakça) Ovaakça İlkokulu
Bursa, Osmangazi ilçesi – (Yenibağlar) Ali Hadi Türkay İlkokulu – Sandık 1
Bursa, Osmangazi ilçesi – (Yenibağlar) Ali Hadi Türkay İlkokulu – Sandık 2
Bursa, Osmangazi ilçesi – (Yunuseli) Şahin Yılmaz İlkokulu
Bursa, Yıldırım ilçesi – Mümin Gençoğlu 2 İlkokulu
Bursa, Yıldırım ilçesi – (Demetevler) Şehit Ufuk Bülent Yavuz İlkokulu
Bursa, Yıldırım ilçesi – (Millet) Mehmet Akif İnan İmam Hatip Lisesi
Bursa, Yıldırım ilçesi – (Yeşilyayla) Yeşilyayla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Bursa, Yıldırım ilçesi – (Yunus Emre) Kaşgarlı Mahmud Anadolu Lisesi
Çanakkale, Cumhuriyet Ortaokulu
Edirne (Başkonsolosluk)
Edirne – 75. Yıl İlkokulu
Eskişehir, Odunpazarı ilçesi – Gazi Yakup Satar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Eskişehir, Tepebaşı ilçesi – Şehit Teğmen Subutay Alkan İlk Ö.Okulu
İstanbul (Başkonsolosluk)
İstanbul, Arnavutköy ilçesi – Orfi Çetinkaya Ortaokulu
İstanbul, Avcılar ilçesi – Ambarlı İlköğretim Okulu – Sandık 1
İstanbul, Avcılar ilçesi – Ambarlı İlköğretim Okulu – Sandık 2
İstanbul, Bahçelievler ilçesi – Kudret Saraçoğlu İmam Hatip Ortaokulu
İstanbul, Başakşehir ilçesi – Prof. Dr. Ahat Andican Ortaokulu
İstanbul, Bayrampaşa ilçesi – Şehit Büyükelçi İsmail Erez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İstanbul, Beylikdüzü ilçesi – İmkb Ortaokulu
İstanbul, Büyükçekmece ilçesi – Serdar Adıgüzel Ortaokulu
İstanbul, Çatalca ilçesi – Ferhatpaşa İlkokulu
İstanbul, Esenyurt ilçesi – Nüzhet Usta İlkokulu
İstanbul, Esenyurt ilçesi, Örnek Mahallesi – Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu
İstanbul, Eyüp ilçesi – 75. Yıl Yeşil Pınar İlkokulu
İstanbul, Gaziosmanpaşa ilçesi – Kadri Yörükoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu İmam Hatip Lisesi
İstanbul, Güneşli – Güneşli Ortaokulu – Sandık 1
İstanbul, Güneşli – Güneşli Ortaokulu – Sandık 2
İstanbul, Kağıthane ilçesi – Fındıklı İlkokulu
İstanbul, Kartal ilçesi – Öğretmen Salih Nafiz Tüzün İlkokulu – Sandık 1
İstanbul, Kartal ilçesi – Öğretmen Salih Nafiz Tüzün İlkokulu – Sandık 2
İstanbul, Küçükçekmece ilçesi – Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu
İstanbul, Pendik ilçesi – 75.Yıl Mesut Yılmaz İlkokulu
İstanbul, Silivri ilçesi – Ertuğrul Gazi İlkokulu
İstanbul, Sultanbeyli ilçesi – Şehit Vahit Kaşçıoğlu İmam Hatip Ortaokulu
İstanbul, Sultangazi ilçesi – Sultançiftliği İlkokulu
İstanbul, Zeytinburnu ilçesi – Celalettin Gözüsulu İlkokulu
İzmir, Aliağa ilçesi – Atatürk İlkokulu
İzmir, Bornova ilçesi – Batıçim İlkokulu
İzmir, Bornova ilçesi – Gülsefa Kapancıoğlu Anadolu Lisesi – Sandık 1
İzmir, Bornova ilçesi – Gülsefa Kapancıoğlu Anadolu Lisesi – Sandık 2
İzmir, Buca – Şehit Ömer Sarı İlkokulu – Sandık 1
İzmir, Buca – Şehit Ömer Sarı İlkokulu – Sandık 2
İzmir, Gaziemir ilçesi – Adnan Menderes İlköğretim Okulu – Sandık 1
İzmir, Gaziemir ilçesi – Adnan Menderes İlköğretim Okulu – Sandık 2
İzmir, Menderes ilçesi, Gazipaşa Mahallesi – Gazi İlkokulu
İzmir, Menderes ilçesi, Görece Mahallesi – Mustafa Kemal İlköğretim Okulu – Sandık 1
İzmir, Menderes ilçesi, Görece Mahallesi – Mustafa Kemal İlköğretim Okulu – Sandık 2
İzmir, Urla ilçesi – Esrar Koman Sümen Özel Eğitim Uygulama Okulu
Kırklareli – T.O.B.B Anadolu Lisesi
Kırklareli, Ahmet Bey ilçesi – Şehit Öğretmen Uğur Gören Anadolu Lisesi
Kırklareli, Babaeski ilçesi – Cumhuriyet İlkokulu
Kırklareli, Büyükkarıştıran ilçesi – Çok Programlı Anadolu Lisesi
Kırklareli, Lüleburgaz ilçesi – 8 Kasım Ortaokulu Sandık 1
Kırklareli, Lüleburgaz ilçesi – 8 Kasım Ortaokulu Sandık 2
Kırklareli, Vize ilçesi – Arife Bekir Uğurlu İlkokulu
#Kocaeli, İzmit İlçesi Albay İbrahim Karaoğlanoğlu Ortaokulu
Kocaeli, Çayırova ilçesi – Hanife Soykan Ortaokulu
Kocaeli, Darıca ilçesi – Bağlarbaşı Ortaokulu
Kocaeli, Gebze ilçesi – Kroman Çelik İlkokulu Sandık 1 – Sandık 2
Kocaeli, Körfez ilçesi – Ahmet Taner Kışlalı İlkokulu
Manisa – Polinezya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Manisa, Şehzadeler ilçesi – Karaağaçlı İlkokulu
Sakarya, Serdivan ilçesi – Hacı Emine Oba İlk ve Ortaokulu
Tekirdağ, Çerkezköy ilçesi – Şehit Dinçer Ersoy İlkokulu
Tekirdağ, Çorlu ilçesi, Havuzlar Mahallesi – Havuzlar Ortaokulu Sandık 1
Tekirdağ, Çorlu ilçesi, Havuzlar Mahallesi – Havuzlar Ortaokulu Sandık 2
Tekirdağ, Çorlu ilçesi, Havuzlar Mahallesi – Havuzlar Ortaokulu Sandık 3
Tekirdağ, Çorlu ilçesi, Rumeli Mahallesi – Ali Kayan Ortaokulu
Tekirdağ, Çorlu ilçesi, Şeyhsinan Mahallesi – Vehbi Günaştı İlkokulu Sandık 1
Tekirdağ, Çorlu ilçesi, Şeyhsinan Mahallesi – Vehbi Günaştı İlkokulu Sandık 2
Tekirdağ, Çorlu ilçesi, Şeyhsinan Mahallesi – Vehbi Günaştı İlkokulu Sandık 3
Tekirdağ, Ergene ilçesi, Marmaracık Mahallesi – Marmaracık İlköğretimokulu
Tekirdağ, Ergene ilçesi, Sağlık Mahallesi – Atatürk M. T. Anadolu Lisesi
Tekirdağ, Ergene ilçesi, Ulaş Mahallesi – Ulaş İlkokulu
Tekirdağ, Ergene ilçesi, Yeşiltepe Mahallesi – İnönü İlköğretimokulu
Tekirdağ, Kapaklı ilçesi – Sanayiciler Okulu
Tekirdağ, Muratlı ilçesi – Muratlı Halk Eğitim Merkezi
Tekirdağ, Saray ilçesi – Mehmet Uygun İlkokulu
Tekirdağ, Süleyman Paşa İlköğretimokulu
Yalova – Gaziosmanpaşa İlkokulu
Yalova, Çiftlikköy ilçesi – 500 Evler Kültür Merkezi
Yalova, Subaşı ilçesi – Neşeli Kafe / Bal-Göç Subaşı / Altınova

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ