RUBASAM

SOYKIRIM İFTİRACILARINI KINIYOR  ve TÜRK MİLLETİNDEN ÖZÜR DİLEMEYE DAVET EDİYORUZ !

Tarihi gerçeklere aykırı, yalan ve yanlış iddia ve saçma sapan iftiralarla soykırım suçlamasında bulunan ERMENİSTAN ve UZANTILARIYLA, Ermeni maşası olan ABD’yi  KINIYOR, tüm iftiracıları ve buna alet olan kesimleri Türk Milletinden özür dilemeye davet ediyoruz.

Bütün tarihi belgelerin aksini ispatlamasına ve Ermenistan’ın ilk Başbakanı Ovanes KAÇAZNUNİ tarafından “Türkler’e karşı biz savaş açtık, Denizden denize Ermenistan için ayaklandık. Öldük, öldürdük…” denilmesine rağmen bu adi iftiranın kabul edilmesi tarihe ihanettir.

250 yıllık tarihi zulüm, soykırım ve yüzkarası olaylarla dolu olan, işgal, savaş, SOYKIRIM, işkence, haksızlık, kan ve gözyaşıyla inşa ettiği sömürü düzenini sürdüren ABD’nin, 70 milyon KIZILDERİLİYİ SOYKIRIMLA İMHA ETTİĞİ, 35 Milyon AFRİKALIYI  köle ticaretiyle topraklarından kopararak, ölümlerine sebep olması, utanç verici bir insanlık dramı ve tarihe sürülmüş kara bir lekedir. 1945’te Hiroşima ve Nagazaki’ye atom bombası atarak haritadan silen ABD,  Dresden, Vietnam, Japonya ve Kore, Küba, Panama, Guetemela, Nikaragua, Meksika, Filipinler, Afganistan, Irak, İran ve Suriye’de yüz binlerce sivili öldürüp, dünya tarihinin en büyük vahşet ve katliamlarına imza atmıştır.

Türk Milleti tarihinde hiç bir zaman soykırım yapmamış olup, bu iftiraları reddediyoruz.

Süheyl  ÇOBANOĞLU (RUBASAM Bşk.V.)

Mesut BAŞKIR (RUBASAM Başkanı)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ