Search
Close this search box.

2 Ekim 2022 Bulgaristan Parlamento Seçimleri Sandık Yerleri Duyurusu!

2 Ekim 2022 Pazar günü Bulgaristan’da yapılacak olan Parlamento Seçimlerinde Türkiye’de yaşayan Bulgaristan Vatandaşlarının oy kullanabilmeleri için 22 ilde 166 sandık açılacaktır.

Sandık yerleri:

1) Adana, Yüreğir ilçesi – Adana Balkan Türkleri Derneği
2) Ankara (Büyükelçilik)
3) Ankara, Pursaklar ilçesi – Ayyıldız İ.Ö.Okulu
4) Ankara, Sincan ilçesi – Tuna Üçler Ortaokulu
5) Antalya, Muratpaşa ilçesi – Güvenlik İlköğretim Okulu
6) Aydın – Ekrem Çiftçi İlkokulu
7) Aydın, Didim ilçesi – Efeler Ortaokulu
8) Balıkesir – Yunus Emre Ortaokulu
9) Balıkesir, Ayvalık ilçesi – Ayvalık Halk Eğitim Merkezi Ek Binası
10) Balıkesir, Bandırma ilçesi – Santral Kültür Merkezi
11) Bilecik – Malhun Hatun İlkokulu
12) Bursa, İnegöl ilçesi – Vehbi Koç İlkokulu
13) Bursa, İnegöl ilçesi – (Akhisar) – Akhisar İlkokulu
14) Bursa, İnegöl ilçesi – (Yenice) – Perihan Coşkun İlkokulu
15) Bursa, Yenişehir ilçesi – Aydoğdu Bey İlkokulu
16) Bursa, Karacabey ilçesi – Şehit Bahadır Tayfur İlkokulu
17) Bursa, Kestel ilçesi – Toplu Konutlar Ortaokulu
18) Bursa, Kestel ilçesi – Toplu Konutlar Ortaokulu
19) Bursa, Mustafa Kemal Paşa – Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
20) Bursa, Nilüfer ilçesi – (Görükle) – Ali Durmaz Ortaokulu
21) Bursa, Nilüfer ilçesi – (Görükle) – Ali Durmaz Ortaokulu
22) Bursa, Nilüfer ilçesi – (Görükle) – Hazinedaroğlu Özkan İlkokulu
23) Bursa, Nilüfer ilçesi – (Karaman) – Cavit Çağlar Ortaokulu
24) Bursa, Nilüfer ilçesi – (Karaman) – Cavit Çağlar Ortaokulu
25) Bursa, Nilüfer ilçesi – (Minareli Çavuş) – Alara Ortaokulu
26) Bursa, Nilüfer ilçesi – (Üçevler) – Abdurrahman Vardar İlkokulu
27) Bursa, Nilüfer ilçesi – (Yüzüncüyıl) – Meral Muammer Ağım Ortaokulu
28) Bursa, Orhangazi ilçesi – Erenler Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi
29) Bursa, Osmangazi ilçesi – (Altınova) – Dr. Ayten Bozkaya İlkokulu
30) Bursa, Osmangazi ilçesi – (Bağlarbaşı) – İnönü Ortaokulu
31) Bursa, Osmangazi ilçesi – (Başaran) – Deniz Piyade Er Tahsin Şen Ortaokulu
32) Bursa, Osmangazi ilçesi – (Demirtaş) – Gevher Sönmez İlkokulu
33) Bursa, Osmangazi ilçesi – (Demirtaş) – Üfdate İmam Hatip Ortaokulu
34) Bursa, Osmangazi ilçesi – (Fatih) – Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
35) Bursa, Osmangazi ilçesi – (Hürriyet) – Bulgaristan Konsolosluğu
36) Bursa, Osmangazi ilçesi – (İstiklal) – Şehit Bakımcı Onbaşı Tolga Taştan İlkokulu
37) Bursa, Osmangazi ilçesi – (Ovaakça) – Şarık Tara Anadolu Lisesi
38) Bursa, Osmangazi ilçesi – (Ovaakça) – Şarık Tara Anadolu Lisesi
39) Bursa, Osmangazi ilçesi – (Yenibağlar) – Ali Hadi Türkay İlkokulu
40) Bursa, Osmangazi ilçesi – (Yenibağlar) Ali Hadi Türkay İlkokulu
41) Bursa, Osmangazi ilçesi – (Yenibağlar) Ali Hadi Türkay İlkokulu
42) Bursa, Osmangazi ilçesi – (Yunuseli) – Şahin Yılmaz İlkokulu
43) Bursa, Osmangazi ilçesi – (Yunuseli) – Şahin Yılmaz İlkokulu
44) Bursa, Yıldırım ilçesi – (Duaçınarı) – Mümin Gençoğlu 2 İlkokulu
45) Bursa, Yıldırım ilçesi – (Demetevler) – Şehit Ufuk Bülent Yavuz İlkokulu
46) Bursa, Yıldırım ilçesi – (Ertuğrulgazi) – Ali Rıza Bey İlkokulu
47) Bursa, Yıldırım ilçesi – (Millet) – Mehmet Akif İnan İmam Hatip Lisesi
48) Bursa, Yıldırım ilçesi – (Samanlı) – Latif Dörtçelik Ortaokulu
49) Bursa, Yıldırım ilçesi – (Yeşilyayla) – Yeşilyayla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
50) Bursa, Yıldırım ilçesi – (Yunus Emre) – Kaşgarlı Mahmud Anadolu Lisesi
51) Bursa, Yıldırım ilçesi – (Yunus Emre) – Kaşgarlı Mahmud Anadolu Lisesi
52) Çanakkale, Cumhuriyet Ortaokulu
53) Çanakkale, Gökçeada İlçesi – Uğurlu Köyü İlkokulu
54) Edirne (Başkonsolosluk)
55) Edirne – 75. Yıl İlkokulu
56) Edirne, Keşan ilçesi – Keşan Lisesi
57) Eskişehir, Odunpazarı ilçesi – Gazi Yakup Satar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
58) Eskişehir, Tepebaşı ilçesi – Şehit Teğmen Subutay Alkan İlk Ö.Okulu
59) Eskişehir, Tepebaşı ilçesi – Kardeşler Ortaokulu
60) İstanbul (Başkonsolosluk)
61) İstanbul, Arnavutköy ilçesi – Orfi Çetinkaya Ortaokulu
62) İstanbul, Arnavutköy ilçesi – Haraççı Mahallesi – Mehmet Zeki Obdan İlkokulu
63) İstanbul, Avcılar ilçesi – Avcılar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi – Sandık 1
64) İstanbul, Avcılar ilçesi – Avcılar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi – Sandık 2
65) İstanbul, Avcılar ilçesi – Firuzköy İlkokulu
66) İstanbul, Bağcılar ilçesi – Sancaktepe İlkokulu
67) İstanbul, Bağcılar ilçesi – Güneşli Ortaokulu – Sandık 1
68) İstanbul, Bağcılar ilçesi – Güneşli Ortaokulu – Sandık 2
69) İstanbul, Bahçelievler ilçesi – Kudret Saraçoğlu İmam Hatip Ortaokulu
70) İstanbul, Bakırköy ilçesi – Ataköy Cumhuriyet Anadolu Lisesi
71) İstanbul, Başakşehir ilçesi – Prof. Dr. Ahad Andican Ortaokulu
72) İstanbul, Bayrampaşa ilçesi – Şehit Büyükelçi İsmail Erez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
73) İstanbul, Beylikdüzü ilçesi – İMKB Ortaokulu – Sandık 1
74) İstanbul, Beylikdüzü ilçesi – İMKB Ortaokulu – Sandık 2
75) İstanbul, Büyükçekmece ilçesi – Serdar Adıgüzel Ortaokulu
76) İstanbul, Çatalca ilçesi – Ferhatpaşa İlkokulu
77) İstanbul, Esenyurt ilçesi – Nüzhet Usta İlkokulu – Sandık 1
78) İstanbul, Esenyurt ilçesi – Nüzhet Usta İlkokulu – Sandık 2
79) İstanbul, Esenyurt ilçesi, Örnek Mahallesi – Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu – Sandık 1
80) İstanbul, Esenyurt ilçesi, Örnek Mahallesi – Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu – Sandık 2
81) İstanbul, Eyüp ilçesi – 75. Yıl Yeşilpınar İlkokulu
82) İstanbul, Gaziosmanpaşa ilçesi – Kadri Yürükoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu İmam Hatip Lisesi – 1
83) İstanbul, Gaziosmanpaşa ilçesi – Kadri Yürükoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu İmam Hatip Lisesi – 2
84) İstanbul, Kadıköy ilçesi – Şener Birsöz İlkokulu
85) İstanbul, Kağıthane ilçesi – Fındıklı İlkokulu
86) İstanbul, Kartal ilçesi – Öğretmen Salih Nafiz Tüzün İlkokulu
87) İstanbul, Kartal ilçesi – Hasanpaşa İlkokulu
88) İstanbul, Küçükçekmece ilçesi – Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu – Sandık 1
89) İstanbul, Küçükçekmece ilçesi – Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu – Sandık 2
90) İstanbul, Pendik ilçesi – 75. Yıl Mesut Yılmaz İlkokulu
91) İstanbul, Silivri ilçesi – Ertuğrul Gazi İlkokulu – Sandık 1
92) İstanbul, Silivri ilçesi – Ertuğrul Gazi İlkokulu – Sandık 2
93) İstanbul, Sultanbeyli ilçesi – Şehit Vahit Kaşcıoğlu İmam Hatip Ortaokulu
94) İstanbul, Sultangazi ilçesi – Sultançiftliği İlkokulu – Sandık 1
95) İstanbul, Sultangazi ilçesi – Sultançiftliği İlkokulu – Sandık 2
96) İstanbul, Üsküdar ilçesi – Dış Ticaret Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
97) İstanbul, Zeytinburnu ilçesi – Celalettin Gözüsulu İlkokulu
98) İzmir, Aliağa ilçesi – Atatürk İlkokulu
99) İzmir, Bornova ilçesi – Batıçim İlkokulu – Sandık 1
100) İzmir, Bornova ilçesi – Batıçim İlkokulu – Sandık 2
101) İzmir, Bornova ilçesi – Bornova Mesleki Eğitim Merkezi– Sandık 1
102) İzmir, Bornova ilçesi – Bornova Mesleki Eğitim Merkezi– Sandık 2
103) İzmir, Bornova ilçesi – Reşat Turhan Ortaokulu
104) İzmir, Buca – Şehit Ömer Sarı İlkokulu – Sandık 1
105) İzmir, Buca – Şehit Ömer Sarı İlkokulu – Sandık 2
106) İzmir, Buca – Şehit Ömer Sarı İlkokulu – Sandık 3
107) İzmir, Gaziemir ilçesi – Adnan Menderes İlköğretim Okulu – Sandık 1
108) İzmir, Gaziemir ilçesi – Adnan Menderes İlköğretim Okulu – Sandık 2
109) İzmir, Gaziemir ilçesi – Adnan Menderes İlköğretim Okulu – Sandık 3
110) İzmir, Menderes ilçesi, Gazipaşa Mahallesi – Gazi İlkokulu – Sandık 1
111) İzmir, Menderes ilçesi, Gazipaşa Mahallesi – Gazi İlkokulu – Sandık 2
112) İzmir, Menderes ilçesi, Görece Mahallesi – Mustafa Kemal İlköğretim Okulu – Sandık 1
113) İzmir, Menderes ilçesi, Görece Mahallesi – Mustafa Kemal İlköğretim Okulu – Sandık 2
114) İzmir, Seferhisar ilçesi – Soner Değerli Ürkmez Ortaokulu
115) İzmir, Urla ilçesi – Esrar Koman Sümen Özel Eğitim Uygulama Okulu
116) Kırklareli – T.O.B.B Anadolu Lisesi
117) Kırklareli, Ahmet Bey ilçesi – Şehit Öğretmen Uğur Gören Anadolu Lisesi
118) Kırklareli, Babaeski ilçesi – Cumhuriyet İlkokulu
119) Kırklareli, Büyükkarıştıran ilçesi – Çok Programlı Anadolu Lisesi
120) Kırklareli, Lüleburgaz ilçesi – 8 Kasım Ortaokulu – Sandık 1
121) Kırklareli, Lüleburgaz ilçesi – 8 Kasım Ortaokulu – Sandık 2
122) Kırklareli, Vize ilçesi – Belediye Düğün Salonu
123) Kocaeli – Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu
124) Kocaeli, Çayırova ilçesi – Hanife Soykan Ortaokulu – Sandık 1
125) Kocaeli, Çayırova ilçesi – Hanife Soykan Ortaokulu – Sandık 2
126) Kocaeli, Darıca ilçesi – Bağlarbaşı Ortaokulu
127) Kocaeli, Derince ilçesi – Yenikent Anadolu Lisesi
128) Kocaeli, Gebze ilçesi – Korman Çelik İlkokulu – Sandık 1
129) Kocaeli, Gebze ilçesi – Korman Çelik İlkokulu – Sandık 2
130) Kocaeli, Gebze ilçesi – Korman Çelik İlkokulu – Sandık 3
131) Kocaeli, Karamürsel ilçesi – Amiral Karamürsel İlkokulu
132) Kocaeli, Körfez ilçesi – Ahmet Taner Kışlalı İlkokulu
133) Konya – Horozluhan OSB
134) Kütahya – Sevin Akdoğan İlkokulu
135) Manisa – Cumhuriyet İlkokulu
136) Manisa, Şehzadeler ilçesi, Karaağaçlı Mahallesi – Karaağaçlı İlkokulu
137) Manisa, Yunusemre ilçesi, Toki İlkokulu
138) Mersin – Mersin Balkan Türkleri Derneği
139) Muğla, Bodrum ilçesi, Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi
140) Muğla, Fethiye ilçesi, Gazi İlkokulu
141) Muğla, Marmaris ilçesi, Sabancı Anadolu Lisesi
142) Muğla, Menteşe ilçesi, Atatürk İlkokulu
143) Sakarya, Serdivan ilçesi – Hacı Emine Oba İlk ve Ortaokulu
144) Tekirdağ, 50. Yıl Ortaokulu
145) Tekirdağ, Çerkezköy ilçesi – Şehit Dinçer Ersoy İlkokulu
146) Tekirdağ, Çorlu ilçesi, Havuzlar Mahallesi – Havuzlar Ortaokulu Sandık 1
147) Tekirdağ, Çorlu ilçesi, Havuzlar Mahallesi – Havuzlar Ortaokulu Sandık 2
148) Tekirdağ, Çorlu ilçesi, Havuzlar Mahallesi – Havuzlar Ortaokulu Sandık 3
149) Tekirdağ, Çorlu ilçesi, Rumeli Mahallesi –Ali Kayan Ortaokulu
150) Tekirdağ, Çorlu ilçesi, Şeyhsinan Mahallesi – Vehbi Günaştı İlkokulu Sandık 1
151) Tekirdağ, Çorlu ilçesi, Şeyhsinan Mahallesi – Vehbi Günaştı İlkokulu Sandık 2
152) Tekirdağ, Çorlu ilçesi, Şeyhsinan Mahallesi – Vehbi Günaştı İlkokulu Sandık 3
153) Tekirdağ, Çorlu ilçesi, Şeyhsinan Mahallesi – Vehbi Günaştı İlkokulu Sandık 4
154) Tekirdağ, Çorlu ilçesi, Şeyhsinan Mahallesi – Vehbi Günaştı İlkokulu Sandık 5
155) Tekirdağ, Ergene ilçesi, Marmaracık Mahallesi – Marmaracık İlk ve Ortaöğretim Okulu
156) Tekirdağ, Ergene ilçesi, Sağlık Mahallesi – Atatürk Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi
157) Tekirdağ, Ergene ilçesi, Ulaş Mahallesi – Ulaş İlkokulu
158) Tekirdağ, Ergene ilçesi, Yeşiltepe Mahallesi – İnönü İlköğretim Okulu Sandık 1
159) Tekirdağ, Ergene ilçesi, Yeşiltepe Mahallesi – İnönü İlköğretim Okulu Sandık 2
160) Tekirdağ, Kapaklı ilçesi – Sanayiciler İlkokulu
161) Tekirdağ, Muratlı ilçesi – Muratlı Halk Eğitim Merkezi
162) Tekirdağ, Saray ilçesi – Mehmet Uygun İlkokulu
163) Yalova – Gaziosmanpaşa İlkokulu – Sandık 1
164) Yalova – Gaziosmanpaşa İlkokulu- Sandık 2
165) Yalova, Çiftlikköy ilçesi – Çiftlikköy Kültür Merkezi
166) Yalova, Subaşı ilçesi – Balgöç Binası

Sosyal Medyada Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER