Search
Close this search box.

Cam Tavanı Delen Kadınlar Ödül Töreni Gerçekleştirildi.

Tüm Bürokrat İş İnsanları ve Yöneticileri Konfederasyonu (TÜMBİKON) ev sahipliğinde, Cam Tavanı Delen Kadınlar Platformu olarak, Gayrettepe Dedeman Otel’de 15 Mart Salı günü her biri kendi dalında uzman 15 kadına, bir ömür vererek yaptıkları başarılı çalışmalar için, “Emeğe Saygı Duruşu” Ödül Töreni gerçekleştirildi.
Törene Rumeli Balkan camiası adına, Rubasam imzasını attı.

Ödül alan 15 kıymetli isim arasında;
Rubasam Romanya Sorumlusu Gülten Abdula,
Batı Trakya Türklerinin BM ve AGİT’teki Azınlık Temsilcisi Pervin Hayrullah, Batı Trakya Türkleri’nin merhum lideri Dr. Sadık Ahmet’in eşi DEB Onursal Başkanı Işık Sadık Ahmet vardı. Ayrıca kökleri Rumeli’ye uzanan dünyaca meşhur piyanistimiz İdil Biret ve roman yazarı Ayşe Kulin de ödül alan kıymetli isimlerdendi.

Rubasam Yönetim Kurulu Üyesi Aysun Kılıçaslan Soku, aynı zamanda Tümbikon Yönetim Kurulu Üyesi olarak Ödül Töreninin mimarlarından biri ve törenin de moderatör sunucusu idi.

Ayrıca Ödül Töreninin değerini artıran bir diğer husus da, Rubasam Başkanı Mesut Başkır’ın Tümbikon Yönetim Kurulu Üyesi olarak, Başkan Vekilimiz Süheyl Çobanoğlu’nun da İstişare Kurulu Üyesi olarak Gülten Abdula ve Pervin Hayrullah’a ödül vermesiydi.

Gecede Devlet Opera Balesinin sanatçıları da muhteşem bir müzik ziyafeti ile misafirlere unutulmaz anlar yaşatırken, Cam Tavanı Delen Kadınlar manifestosunu ünlü spiker ve tv programcısı Gülgun Feyman okudu.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER