Search
Close this search box.

Darülaceze Camiinde Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizin ruhuna 10 Kasım’da Mevlid-i Şerif okutuldu.

Darülaceze Başkanlığı Darülaceze Camiinde Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizin ruhuna 10 Kasım’da TÜMBİFED Federasyonu Genel Başkanı Sayın Mehmet Hüsrev, RUBASAM, Balkan camiasının da katılım ve katkısıyla Kur’an tilaveti ve Mevlid-i Şerif okutuldu.

Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci Beyefendiye caminin tahsisi, hayırlarımızın kabulü için teşekkür ederiz. Bizleri Darülaceze’de ağırlayan Darülaceze Bşk. Yrd. Mustafa Özkul’a, Mevlid Duasını Rubasam Yönetim Kurulu Üyemiz Aysun  Kılıçaslan Soku  ile birlikte organize eden Darülaceze gönüllüsü Asuman  Karaşabanoğlu’na ve Merve Çakır’a,  dua sonrası 1.000 kişiye helva dağıttıran TÜMBİFED Gn. Bşk. Mehmet Hüsrev Bey, Cami cemaatine ve katılımcılara Safranbolu lokumları dağıtan Hilmi Kömü beye, Yine tüm katılımcılara Atatürk rozeti dağıtan RUBASAM Başkanımız Süheyl Çobanoğlu’na ve hayır yemeğimize katılan, el açıp amin diyen tüm başkanlara, yönetim kurulu üyelerine, E. Milli Eğitim Bakanı Necdet Tekin’e, İBB Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse’ye teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER

GELECEKTE BİR GÜN KIBRIS…

                                                       ‘’ Dünya kamuoyu bu sabahın erken saatlerinde Kıbrıs