Search
Close this search box.

HAFTALIK  FAALİYETLER,

RUBASAM Bşk.Mesut BAŞKIR’la birlikte,

  • Rumeli camiasının sevilen büyüklerinden Kenan ŞAHİNLER’i ziyaretimizde, STK’larla ilgili tecrübelerinden yararlanarak değerlendirmelerde bulunduk.
  • Aynı gün Federasyonumuzun Bşk.V. ve Fındıkzade Rumeli Türkleri Derneği eski Bşk.larından Necmettin SÖNMEZ’i de ziyaret ederek güncel konuları ve faaliyetlerimizi istişare ettik
  • Türk Dünyasının usta kalemlerinden değerli yazar Necati GÜLTEPE ve Türk Dünyası Koordinatörü Erdem DAĞDEMİR, RUBASAM’ı ziyaret ettiler. Türk Dünyasında önümüzdeki süreçte yapılacak faaliyetler koordine edildi. Yazar Necati GÜLTEPE, kendi yazdığı kitapları hediye ederken, RUBASAM yayınları da tarafımızdan kendilerine takdim edildi.
  • Bosna Hersek Dostları Vakfı Bşk.Saffet ERDEM’i ziyaretimizde toplumumuzdaki STK’ların genel durumu, bir çatı altında toplanması ve işbirliği esasları konularını görüşmemiz gelecek için umut verici oldu.
  • (RUBAKAD) İstanbul Rumeli Balkan Kadınlar Derneğinin, Klinik Psikolog & Farkındalık Eğitmeni Yasemin Balcı Yağlıkçı’nın sunumuyla gerçekleştirdiği geleneksel, Farkındalık Günleri etkinliği olan “FARKINDALIK ve SEVDALİNKA” Seminerine katıldık.
Sosyal Medyada Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER

T E Ş E K K Ü R L E R

 K. Makedonya Kalkandelen ALACA CAMİ Maketinin yapım aşaması ve Miniatürk’te