Search
Close this search box.

HİSSETMEK İSTEYENE!/ E.Komd.Kur.Yb. Sabri Sipahioğlu

Savaşın 39. gününde Ukrayna’dan hepinizi özlemle kucaklıyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Uzun sayılacak bir süredir bu platformda birlikteyiz…

Tanıştık, dost olduk! Bir çok dostum, İYİ, GÜZELDE; NASIL OLACAK diye haklı olarak soruyorlar!

Ben de o dostlarıma verdiğim cevabı sizlerle paylaşayım istedim! Son BAŞBUĞ‘umuz Gazi Mareşal Mustafa Kemal Atatürk, GENÇLİĞE HİTABESİ’nde , bizlere görevi vermiş, muhtaç olduğumuz kudreti de tanımlamış. Karşı Devrimciler , Emperyalistlerin güdümünde çalışarak , O’nu ve ilkelerini yok ettiklerini zannederek bu gün İSTANBUL’a MASA kurarlarken; VATANSEVERLER , “ yan gelip yatmış mı?”

Şehit düşmüş, Gazi olmuş, Hapise girmiş, İntihar etmiş, kitap yazmış, tiyatro yapmış, şarkı, marş bestelemiş, Nobel almış, genç yetiştirmiş, evlat yetiştirmiş, hırsını rekor kırarak çıkartmış, yeni teknolojiler üretmiş, dünyanın her köşesinde insanlığa umut olmuş… Bu listeyi uzatabiliriz….

Bunları yaparken, Vatanı, milleti, bekası’nı düşünmediğini mi zannediyorsunuz? Partili Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nin demokratik seçimleri yapılacak! Her parti kendi cumhurbaşkanı adayını veya oluşturulan ittifaklar ortak adaylarını açıklarken, bir grup parti de çıkıp, PARTİLER ÜSTÜ BİR TÜRK EVLADINI ADAY GÖSTERİRSE KİM NE DİYEBİLECEK? Hele bu aday hepimizin evladı gibi görebileceği tam yerli ve Milli olursa, Emperyalizmin kirletemeyeceği bir asaletle yetişmişse ve kafası onlardan fazla iyiliğe, doğruya çalışıyorsa ne kulp takılabilinecek?
TÜRKLÜĞÜN ÖNLENEMEZ YÜKSELİŞİ DEVAM EDİYOR, DÜNYA TÜRKLÜĞÜ ‘nün AYAK SESLERİ VE NEFESİ HER YERDEN HİSSEDİLİYOR! HİSSETMEK İSTEYENE!

Sosyal Medyada Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER

GELECEKTE BİR GÜN KIBRIS…

                                                       ‘’ Dünya kamuoyu bu sabahın erken saatlerinde Kıbrıs